Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/p/o/u13768/public_html/includes/un_extensions.php on line 1016
Poruchová služba Bratislava - poruchova-sluzba.sk - Poruchová služba Cena < name="generator" content="UNITED-NUKE 4.2ms2 Series (PHP-Nuke 7.9 compatible) - Copyright 2005 by Jiri Stavinoha - http://united-nuke.openland.cz">
Články
Kto je online
Momentálne je 6 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu

Poruchová služba Cena

Autor: admin - Thursday, 04.01. 2007 - 14:56:59

Poruchová služba - oprava vody - inštalatér : 0915 720 550

Opravy a montáž vodoinštalácií , čistenie domových a bytových odpadov, atď...

Opravujem WC, umývadlá, batérie, kvapkajúci kohútik, wc splachovače, sprchy, ventily-práčkové, myčkové, /umývačky riadu,  rohové wc ventily.

Oprava wc splachovača , wc nádržky, wc misy.

VODOINŠTALATÉRSKE PRÁCE - Poruchová služba 

Upchaté kanalizačné potrubie, upchatý odpad, sifón či už v byte alebo rodinnom dome vie narobiť veľa nepríjemností. Ak máte problém s upchatím - či už je to upchaté umývadlo, wc, vaňa alebo sprchovací kút , neváhajte a nechajte problém riešiť profesionálov. S upchatím rôznych odtokov, sifónov prípadne kanalizačných potrubí si ľahko poradia. 

 KRTKOVACIE  KRTKO - KRTKOVANIE od REMSZARIADENIE  

                                   REMS COBRA

OPRAVÁR-VODOINŠTALATÉR V BRATISLAVE. AJ KRTKOVANIE upchatých umývadiel, sifónov, odtokov, kanalizácie. Kontakt : 0903 903 799  

Ponuka služieb a  prác : vodár, inštalater,  vodoinstalater bratislava

Oprava a výměna, demontáž, montáž : Bateria, záchod, WC,  splachovač , WC splachavanie, prasknutých  vodovodních hadíc, trubek, kuchynského sifónu.

Vodoinštalácia - napojenie drezu, pripájenie na vodovodné potrubie a na odpad / zapojenie/ : Myčka, práčka, umývačka riadu, montáž kuchynského sifónu.

Krtkovanie - cistenie odpadov, čistenie odtokov, čistenie potrubí, odpadove potrubie, čistenie sifónu, čistenie kanalizácií , krtkovanie odpadových rúr, odpadov : systémom elektrická rotačná špirála - KRTKO.
O Poruchovej službe – Krtkovanie / čistenie odtokov / Kontakt : 0915 720 550

Ešte aj dnes význam slova  krtkovanie - poruchová služba nehovorí o tom na čo slovo krtkovanie vlastne poukazuje . Aj keď slovo krtkovanie ktoré vykonáva poruchová služba už dnes nie je na Slovensku zriedkavé v zahraničí nemá takmer žiadny význam. Na slovensku tak ako aj v zahraničí používame namiesto slova krtkovanie ktorá najčastejšie vykoná poruchová služba, častejšie slovo čistenie alebo prepchávanie. Napriek tomu sa ešte aj dnes nájdu ľudia ktorým keď povieme slovo krtkovanie predstavia si zvieratko krtka ako vyhrabáva chodbičky v pôde. O slove krtkovanie sa dá povedať , že ešte aj dnes má niekto mylnú predtavu.

Krtkovanie, ktoré vám vykoná naša poruchová služba,  čiže čistenie odtoku kvalitným zariadením Vám dnes nahrádza pri starších potrubiach aj výmenu takýchto upchatých a zanesených rúr . Naša poruchová služba zaoberajúca sa krtkovaním v BratisleaveVám teda šetrí peniaze za prípadné drahé rekonštrukcie rozvodov odpadu / odtokového potrubia. Čiže pokiaľ by ste sa rozhodovali o výmene potrubia mali by ste najprv vyskúšať krtkovanie.

Krtkvanie je v dnešnej dobe taká malá veda. A mali by ju vykonávať iba ľudia so skúsenosťami a praxou. Dokonca si dovolím tvrdiť , že by to mala byť viazaná živnosť. Naša poruchová služba vykonáva túto činnosť už celých 15 rokov v Bratislave . O čom sa už mnohí pracovníci aj zakázníci mohli presvedčiť. Pri profesionálnom  čistení čiže krtkovaní  musíme vždy použiť moderné a kvalitné zariadenie pre spokojnosť zákazníka a dobrý výsledok je tým zaručený. Niektorí takzvaný odborníci nemajú takéto zariadenia a preto nemôžu správne a úplne prečistiť upchaté potrubie. Naša poruchová služba vám spraví krtkovanie s elektromechanickým zariadením alebo tlakovým vodným zariadením je zárukou výsledku a preto by sa mal zákazník informovať dopredu či firma alebo živnostník vlastní takéto zariadenie.

Krtkovanie si samozrejme vyžaduje aj dlhoročnú prax a širokú variacu prípadov v tejto činnosti.

Ak máte záujem o bližšie informácie zavolajte firmu ktorá má dlhoročné skúsenosti a nespočetné množstvo spokojných zákazníkov.

Držíme sa hesla.  Kvalita, cena a výsledok sú rozhodujúce. Preto volajte ešte dnes.

PORUCHOVÁ SLUŽBA BRATISLAVA KONTAKT :  0915 720 550

 
Súvisiace odkazy
· Viac o
· Ďalšie články od autora: admin
Poruchová služba Cena

Hodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 1
Hlasov: 1

Zlý

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článok

K tomuto článku nie je možné vložiť komentár.
© 2006 Vodoinstalateri and Vodoinstalateri Powered Site

google-site-verification: google8f6826373ad24293.html
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.08 sekúnd